با سلام ؛

مرجع تخصصی تریدی پلان (۳Dplan) با هدف ارائه و فروش محصولات دیجیتالی مهندسی در زمینه های معماری و عمران فعالییت خود را از تیرماه ۱۳۹۱ اغاز نمود. تیم مهندسی تریدی پلان با تلاش به جهت ارئه جدیدترین و برترین مقالات و موضوعات معماری و عمران ، سعی در بالا بردن سطح دانش فنی و علمی دانشجویان و مهندسان عزیز کشور را دارد که به واسطه ارائه مطالب در قالب های پاورپوینت ، مقالات ، جزوات ، نقشه های معماری و … به خدمت گزاری به مهندسین عزیز می پردازد .زمینه فعالییت های این مجموعه شامل موارد زیر می باشد:

ارائه اموزش های نرم افزارهای معماری ۳Dmax و …
اموزش های لازم جهت کار با فتوشاپ و پست پروداکشن و …
انجام کلیه پروژه های دانشجویی و مهندسی معماری و عمران
انجام و اماده سازی فایل پاورپوینت جهت کنفرانس
انجام تحقیق و مقاله های علمی
انجام پروژه های تحویل نهایی
ساخت انیمیشن برای پروژه های معماری و پایان نامه
انجام شیت بندی حرفه ای
و هرآنچه شما از معماری میخواهید…

از افتخارات ما تا به امروز ارائه و فروش صدها فایل و نقشه معماری به مهندسین و معماران گرامی می باشد . تمامی فایل ها در بهترین سرورهای ایرانی با برترین کیفیت و سرعت به جهت دانلود هرچه آسان تر شما عزیزان گرداوری و نگهداری می شود و همچنین جهت حفظ امنیت و حریم شخصی کاربران عزیز ، از بالاترین سطح امنیت چه در سایت ، و چه در مراحل خرید اینترنتی و آنلاین استفاده میشود که درگاه های خرید و پرداخت اینترنتی با استفاده از سامانه زرین پال به شبکه سراسری بانکی متصل و عمل پرداخت با درگاه های زیر نظر بانک مرکزی انجام میگیرد . جهت مشاهده مشخصات ما در سامانه زرین پال از اینجا وارد شوید.

تمامی پرداخت ها به صورت انلاین و با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب زیر نظر شبکه بانکی بانک مرکزی می باشد و تمامی پرداخت ها و خریدها دارای کد رهگیری می باشند. بعد از پرداخت بلافاصله لینک های دانلود در اختیار شما قرار میگیرد و نسخه ای از آن به ایمیل شما جهت دانلود ارسال خواهد شد.

مدیر مسئول مجموعه تردی پلان

عالمی .

ادرس :

کدپستی :

شماره های تماس :

ایمیل :

archi.3dplan@gmail.com